Produkty i akcesoria dla zwierząt

Jesteś tutaj: » Strona główna » Akwaria

Akwaria

Produkty od 1 do 20 z 34

Diversa zestaw akwariowy Startup 40 czarny 25l LED

 Diversa zestaw akwariowy Startup 40 czarny 25l LED

Zestaw Startup LED 40 zawiera: - akwarium prostokątne 40x25x25cm wykonane ze szkła o grubości 3mm - nowoczesną pokrywę z tworzywa wyposażoną w oświetlenie LED 6W - filtr wewnętrzny wraz z deszczownicą o wydajności 300l/h w pełni wyposażony w media filtracyjne - z regulacją przepływu grzałkę z termostatem o mocy 25W - siatkę do odławiania ryb. Specyfikacja: - długość - 40 cm - szerokość - 25 cm - wysokość - 25 cm - objętość - 25l - grubość - 3 mm - oświetlenie - 6W LED W - temperatura - 6500 K - kolor - czarny więcej »
Dodano: 2019-04-02
DiversaCena: 186.27 zł

Rodzaj:proste
Pojemność:25
00:l

Regały akwarystyczne

 Regały akwarystyczne

W ofercie posiadamy regały akwarystyczne, które są wykonane z lekkiego, a zarazem mocnego aluminium, wzmocniony łącznikami z poliamidu z rdzeniem stalowym zgodnie z EN 10305-5 (DIN 2395)-wysokie statyczne obciążenia, max. 400 kg na każdy łącznik, co daje na jednym poziomie wytrzymałość 1600 kg. Wymiary: -215 cm wysokość -105 cm szerokość -50,5 cm głębokość Produkując regały wdrożyliśmy szereg innowacyjnych rozwiązań, które doskonale sprawdzą się, ułatwią codziennie użytkowanie oraz poprawią ekspozycję ryb. Na każdym z trzech poziomów, na tylnej ścianie znajduję się moduł zasilający, na którym umieszczono osiem gniazd elektrycznych. Dla Państwa wygody i usprawnienia pracy gniazda można uruchomić osobnym wyłącznikiem na każdym z poziomów, co czyni je prostym w obsłudze. Dodatkowo zastosowaliśmy mocne oświetlenie led (6 x 15W), posiadające osobny zasilacz. Regał posiada jeden włącznik całego oświetlenia. Na całość oświetlenia udzielamy dwuletniej gwarancji. W regale użyte są dwa niezależne przewody zasilające, jeden od grzałek i filtrów, drugi od oświetlenia led. Podłączając sterownik czasowy pod oświetlenie, czynimy regał praktycznie bezobsługowym. Regał w całości malowany proszkowo, dostępne standardowo w czterech kolorach: srebrny, czarny, biały i niebieski. Realizujemy również indywidualne zamówienia na inną kolorystykę. Na regale mogą znajdować się od trzech do dziewięciu zbiorników akwarystycznych wykonanych z wysokiej jakości szkła. więcej »
Dodano: 2018-04-12
alu-mar

Lotus, Cabomba, Anubias, Inne

 Lotus, Cabomba, Anubias, Inne

Bogaty wybór roślin akwariowych. Rośliny Akwariowe umieszczone w 2 zbiornikach 600L. Oto kilka przykładów Valisneria, Cabomba, Lotos, Anubias i wiele innych rodzai. Zapraszamy do sklepu. więcej »
Dodano: 2017-12-26
Rośliny Akwariowe

Neon Innesa

 Neon Innesa

W naszym sklepie do dyspozycji klienta mamy ponad 45 zbiorników przeznaczonych dla różnych gatunków ryb. Takich jak : Neon Innesa, Pyszczaki, Paletki, Skalary i inne. Zapraszamy Do Sklepu. więcej »
Dodano: 2017-12-02
Ryba akwariowaCena: 1.5 zł

Akcesoria akwarystyczne

 Akcesoria akwarystyczne

W naszej ofercie znajdują się liczne akcesoria akwarystyczne. Posiadamy m.in.: akwaria dla ryb, pokarmy dla ryb różnych producentów, produkty do uzdatniania i pielęgnacji wody, środki do zwalczania glonów, a także filtry, pompy oraz oświetlenie do akwarium. Oferujemy także szeroki wachlarz akcesoriów i pokarmów dla żółwi. więcej »
Dodano: 2016-02-24
Brak danych

Oświetlenie do akwarium

 Oświetlenie do akwarium

W ofercie firmy AkwarystycznyPoznań znajdą Państwo profesjonalne oświetlenie do akwarium. Proponujemy m.in.: świetlówki T 5, świetlówki T 8, odbłyśniki, moduły aquael, lampy decolight, lampy LED, świetlówki Diversa oraz pokrywy. Wybór rodzaju oświetlenia akwarium i jego mocy jest bardzo ważne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! więcej »
Dodano: 2015-10-22
Brak danych

Akwarium

 Akwarium

W ofercie posiadamy szeroki asortyment akcesoriów akwarystycznych. Oferujemy akwaria owalne, prostokątne, kule oraz zestawy akwariowe takich firm jak: Juwel, Diversa, Zolux, czy też Aquael. więcej »
Dodano: 2015-10-22
Juwel, Diversa, Zolux, Aquael

SYLVANIA Lampa LED do oświetlenia akwarium

 SYLVANIA Lampa LED do oświetlenia akwarium

Noczesna Lampa LED do oświetlenia akwarium firmy Sylvania .Informacje techniczne : • Do użytku z akwariami słodkowodnymi • Różna długość (30–120 cm) w zależności od rodzaju oprawy • Efekt falującej wody • Niskie zużycie energii • Szczelność według normy IP67 • 2 lata gwarancji • Przełącznik dotykowy • Smukły kształt Ważne! Obudowę lampy należy regularnie, raz w tygodniu czyścić suchą ściereczką, aby uniknąć odkładania się kamienia. więcej »
Dodano: 2015-03-09
Sylvania

AKTYWNE PODŁOŻE DO AKWARIUM

 AKTYWNE PODŁOŻE DO AKWARIUM

JBL Manado podłoże do akwarium wspomaga filtrację w zbiorniku poprzez stworzenie powierzchni, na której zakładają swoje kolonie bakterie odpowiedzialne za absorbowanie szkodliwych substancji. Specjalna struktura podłoża ułatwia ukorzenianie się roślinom. Ponadto JBL Manado ogranicza wzrost glonów, a kolisty kształt granulek zapewnia bezpieczeństwo dla ryb zamieszkujących denne partie akwarium (ocierając się o podłoże ryby nie ranią swego ciała). Podłoże tworzy naturalny i atrakcyjny wygląd zbiornika. więcej »
Dodano: 2015-01-22
JBLCena: 85 zł

Pojemność:25
00:l

Diversa szafka narożna pod akwarium czarna 72x72x67 cm

 Diversa szafka narożna pod akwarium czarna 72x72x67 cm

Wybierając nasze szafki Comfort otrzymują Państwo produkt: - wytrzymały - zaopatrzony w ramkę osłaniającą podłoże akwarium - prosty w montażu - organizujący przestrzeń, za pomocą zamykanych kontenerów, w których z łatwością zmieszczą się filtr, pokarmy i wszystkie niezbędne akcesoria - ergonomicznie i funkcjonalnie zaprojektowany, a jednocześnie prezentujący wysoki poziom wzornictwa - prosta ładna szyba Boczne wsporniki widoczne na zdjęciu sa tylko w szafkach w największym rozmiarze. Szafki, akwaria i pokrywy profil, fala i narożne powinny być kupowane od tego samego producenta. W innych przypadkach mogą nie pasować idealnie. więcej »
Dodano: 2014-12-04
DiversaCena: 389 zł

Ferka Aquashade - kompletny nawóz dla roślin 250 ml

 Ferka Aquashade - kompletny nawóz dla roślin 250 ml

Aquashade to doskonale zbilansowany kompleksowy nawóz dla roślin wodnych. Aquashade jest stworzony z myślą o roślinach ciepłolubnych, jak również dla zbiorników typu low tech. Dodatkowo zaleca się stosować dla roślin bez systemu korzennego w akwariach typu high tech (patrz. instrukcja na dole). Aquashade dostarcza wszystkie mikro i makroelementy potrzebne do wzrostu roślin. Spośród innych nawozów tego typu, wyróżnia go najwyższa jakość i wydajność. Stosowanie: 10 ml na każde 100 litrów wody tygodniowo lub 1 ml na każde 100 litrów wody dziennie. Nie ma w akwarium nic piękniejszego jak zdrowe, soczyste i wybarwione rośliny. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć zbiorników, które najlepiej potwierdzają skuteczność tych specyfików. więcej »
Dodano: 2014-12-04
FerkaCena: 39 zł

Ferka Aquashade - kompletny nawóz dla roślin 500 ml

 Ferka Aquashade - kompletny nawóz dla roślin 500 ml

Aquashade to doskonale zbilansowany kompleksowy nawóz dla roślin wodnych. Aquashade jest stworzony z myślą o roślinach ciepłolubnych, jak również dla zbiorników typu low tech. Dodatkowo zaleca się stosować dla roślin bez systemu korzennego w akwariach typu high tech (patrz. instrukcja na dole). Aquashade dostarcza wszystkie mikro i makroelementy potrzebne do wzrostu roślin. Spośrod innych nawozów tego typu, wyróżnia go najwyższa jakość i wydajność. Stosowanie: 10ml na każde 100 litrów wody tygodniowo lub 1ml na każde 100 litrów wody dziennie. Nie ma w akwarium nic piękniejszego jak zdrowe, soczyste i wybarwione rośliny. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć zbiorników, które najlepiej potwierdzają skuteczność tych specyfików. więcej »
Dodano: 2014-12-04
FerkaCena: 59 zł

Ferka Aquatilizer - nawóz mikroelementowy dla roślin 250 ml

 Ferka Aquatilizer - nawóz mikroelementowy dla roślin 250 ml

Ferka Aquatilizer jest to doskonale zbilansowany nawóz mikroelementowy dla roślin wodnych. Aquatilizer jest wzbogacony o Potas i Magnez, oraz inne pierwiastki śladowe. Spośród innych nawozów tego typu wyróżnia go najwyższa jakość i wydajność. Stosowanie: 10ml na każde 100 litrów wody tygodniowo lub 1ml na każde 100 litrów wody dziennie. Nie ma w akwarium nic piękniejszego jak zdrowe, soczyste i wybarwione rośliny. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć zbiorników, które najlepiej potwierdzają skuteczność tych specyfików. więcej »
Dodano: 2014-12-04
FerkaCena: 39 zł

Ferka Balance K - nawóz potasowy dla roślin 500 ml

 Ferka Balance K - nawóz potasowy dla roślin 500 ml

Balance K jest to doskonale zbilansowany nawóz potasowy dla roślin akwariowych. Spośród innych nawozów tego typu wyróżnia go najwyższa jakość i wydajność stosowania. Stosowanie: 10ml na każde 100 litrów wody tygodniowo lub 1ml na każde 100 litrów wody dziennie. Nie ma w akwarium nic piękniejszego jak zdrowe, soczyste i wybarwione rośliny. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć zbiorników, które najlepiej potwierdzają skuteczność tych specyfików. więcej »
Dodano: 2014-12-04
FerkaCena: 59 zł

Ferka Balance N - nawóz azotowy dla roślin 500 ml

 Ferka Balance N - nawóz azotowy dla roślin 500 ml

Balance N jest to doskonale zbilansowany nawóz azotowy dla roślin wodnych. Balance N jest bardzo dobrze przyswajalny przez rośliny. Spośród innych nawozów tego typu wyróżnia go najwyższa jakość i wydajność. Stosowanie: 10ml na każde 100 litrów wody tygodniowo lub 1ml na każde 100 litrów wody dziennie. Nie ma w akwarium nic piękniejszego jak zdrowe, soczyste i wybarwione rośliny. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć zbiorników, które najlepiej potwierdzają skuteczność tych specyfików. więcej »
Dodano: 2014-12-04
FerkaCena: 59 zł

Rodzaj:akcesorium

Pompka fontannowa przepływowa AT-301 4W/300l/h [14100]

 Pompka fontannowa przepływowa AT-301 4W/300l/h [14100]

DANE: 300 l/hmoc 4Wnapięcie 230Voś ceramicznamax. wys. słupa wody 0,6mzastosowanie: filtry zewnętrzne przelewowe, fontanny itpwymiary pompki: 4,5/4,0/3,0cmdługość przewodu 1,5mw komplecie zestaw końcówek i przyssawek. więcej »
Dodano: 2014-10-01
AtmanCena: 30 zł

Pompka fontannowa przepływowa AT-302 6W/500l/h [14101]

 Pompka fontannowa przepływowa AT-302 6W/500l/h [14101]

DANE: 500 l/h moc 6W max. wys. słupa wody 0,7m zastosowanie: filtry zewnętrzne przelewowe, fontanny itp rozmiary: 5,5/4,0/5,0cm w komplecie zestaw końcówek i przyssawek. więcej »
Dodano: 2014-09-30
AtmanCena: 36 zł

Akcesoria akwarystyczne

 Akcesoria akwarystyczne

Oferujemy akcesoria akwarystyczne, akwaria, oświetlenie oraz inne wyposażenie. Proponujemy również rybki. Służymy pomocą w doborze asortymentu. więcej »
Dodano: 2014-09-30
Brak danych

Rybki akwariowe

 Rybki akwariowe

W ofercie sklepu zoologicznym ANILES znajdą Państwo szeroki wybór różnego rodzaju rybek akwariowych. Zapraszamy. więcej »
Dodano: 2014-08-26
Brak danych

Hydor Professional 150

 Hydor Professional 150

Nowoczesny filtr zewnętrzny do akwarium. Posiada nowatorski designe pozwalający na maksymalne wykorzystanie miejsca w szafce pod akwarium. Filtr posiada maksymalną wydajność oraz skuteczną pompę zalewową. Wyposażony jest w komplet akcesoriów pozwalających na łatwe uruchomienie filtra. W swoim przedziale cenowym filtr nie posiada konkurencji. Jakością wykonania konkuruje z filtrami znacznie droższymi. Filtr pracuje gładko nie emitując żadnych wibracji oraz odgłosów. Dane techniczne: Wydajność pompy: 700l/h Przepływ filtra: 600l/h Wysokość wznoszenia słupa wody: 130cm Pobór mocy: 14W Pojemność filtracyjna: 3.2l Do akwarium 80-150 litrów Cechy filtra: -filtra nadaje się do akwariów słodkowodnych oraz morskich, -cicha, wydajna pompa nie emitująca wibracji, -ceramiczna oś wirnika, -system łatwego zalewania wodą, -nowoczesna konstrukcja pozwalająca oszczędzić miejsce w szafce, -bardzo atrakcyjny designe, -średnica węża wlotowego 16/22mm, wylotowego 12/16mm. więcej »
Dodano: 2014-07-29
HydorCena: 299 zł