Produkty i akcesoria dla zwierząt

Jesteś tutaj: » Strona główna » Akcesoria groomerskie

Akcesoria groomerskie

artykuły groomerskie

Szeroki wybór akcesoriów do pielęgnacji zwierząt: nożyczki, szczotki, filcaki, szampony, odżywki itp. więcej »
Dodano: 2016-04-19
Rózni

Kosmetyki Botaniqa

 Kosmetyki Botaniqa

Botaniqa to szampony i odżywki do każdego rodzaju włosa i sierści u psa. Linia tych kosmetyków jest tworzona z naturalnych składników. Zawartość ekstraktów naturalnych z owocu Cupuaçu oraz orzechów Shea sprawia, iż szata staje się gładsza i bardziej lśniąca. W ofercie znajdziecie szampony dla szczeniąt, kosmetyki dla psów z alergią, szampony i odżywki dla psów z jasnym włosem, oraz preparaty do rozczesywania i pielęgnacji po kąpieli jak i do codziennego użytku. więcej »
Dodano: 2015-04-13
Botaiqa

Kosmetyki Bio Groom

 Kosmetyki Bio Groom

Bio Groom to kosmetyki - szampony, odżywki dla wszystkich ras psów. Każda rasa psów, kotów wymaga innego rodzaju kosmetyków. Prawidłowo dobrany szampon, odżywka to połowa sukcesu w wyglądzie twojego zwierzaka. W ofercie wspaniałe szampony, odżywki, wzmacniacze kolory, żele do stylizacji, odżywki zwiększające objętość, olejki do włosów, odżywki do zniszczonego włosa, szampony i odżywki dla yorków, maltańczyków, pudelków, shih tzu i innych, dla psów z krótką, średnią i długą sierścią. więcej »
Dodano: 2015-04-13
Bio Groom

Kosmetyki 1All system

 Kosmetyki 1All system

1 All System to linia profesjonalnych kosmetyków dla psów. Świetnie sprawdzają się podczas przygotowania psa na wystawę, ale również do codziennego użytku. W ofercie wspaniałe szampony, odżywki, wzmacniacze kolory, żele do stylizacji, rozkołtuniacze, odżywki zwiększające objętość, olejki do włosów, odżywki do zniszczonego włosa. więcej »
Dodano: 2015-04-13
1All System

Furminator dla psów krótkowłosych Medium

 Furminator dla psów krótkowłosych Medium

Narzędzie zaprojektowane specjalnie dla psów o masie ciała pomiędzy 9-23 kg o sierści krótszej niż 5 cm. Pozwalają skutecznie usuwać poszerstek i martwy włos, redukując linienie do 90%. Dla psów krótkowłosych o masie ciała pomiędzy 9- 23 kg Ostrze ma długość 6.7 cm i jest dostosowane do sierści dłuższej niż 5cm „Pozwala ograniczyć linienie do 90%; działa skuteczniej niż tradycyjne szczotki i grzebienie„ Przycisk FURejector pozwala w prosty sposób oczyścić narzędzie z sierści Profesjonalne narzędzie zaprojektowane przez specjalistę w dziedzinie pielęgnacji zwierząt Zalecane przez weterynarzy i specjalistów w dziedzinie pielęgnacji zwierząt Format opakowania M więcej »
Dodano: 2014-02-05
FURminatorCena: 159 zł