Produkty i akcesoria dla zwierząt

Jesteś tutaj: » Strona główna » Buty dla psów

Buty dla psów

Ubranko pooperacyjne dzielny pacjent

Ubranko pooperacyjne dzielny pacjent

Ubranko pooperacyjne dzielny pacjent. Stosowane po zabiegach sterylizacji, kastracji, laparotomii, usunięciu guzów więcej »
Dodano: 2016-06-28
Grande finale, Chaba, ColariCena: 35 zł

Buty dla psa - RUFFWEAR POLAR TREX POLAR TREX

 Buty dla psa - RUFFWEAR POLAR TREX POLAR TREX

Właściwości: - Podeszwa Vibram® Ictrek® - podeszwa renomowanej firmy Vibram z specjalnie zaprojektowanym wzorem, który zapewnia wspaniała przyczepność na śniegu i lodzie. - Trzy warstwowa tkanina soft-shell powlekana DWR doskonale izoluje od zimna i wiatru zapewniając komfort podczas przebywania na śniegu i mrozie. - System zapinania buta oparty na pętli i stoperze sprawia, że but nie luzuje się nawet, jeśli pies biega w głębokim śniegu oraz łatwe zakładanie i zdejmowanie nawet w trudnych zimowych warunkach. - Wewnętrzny mankiet wykonany z powlekanego materiału utrzymuje but na łapie psa. - Wysoka cholewa buta zabezpiecza łapę psa przed skaleczeniem nartą, gałęzią lub innym ostrym lub zmrożonym przedmiotem. - Taśma odblaskowa firmy 3M ™ Scotchlite ™ zapewnia bezpieczeństwo podczas wieczornych spacerów. Instrukcja dobrania rozmiaru butów jest stworzona by chronić kostkę ale poniżej nadgarstka. W bucie powinno być miejsce pozwalające rozszerzać się łapom kiedy dźwigają ciężar psa. Pomia więcej »
Dodano: 2012-12-21
RuffwearCena: 455 zł

Wymiary:XXS
XS
S
M
L
XL
Materiał:POLAR TREX
VIBRAM

Neoprenowe buty trekingowe x2803

 Neoprenowe buty trekingowe x2803

Solidna podeszwa została wykonana jak w butach trekingowych dla ludzi. Buty posiadają wygodne, podwójne zapięcie na rzepy. Środek wykonano z przyjemnego, czerwonego oddychającego materiału, który przepuszcza powietrze. Towar jest NOWY, fabrycznie zapakowany w opakowanie producenta. więcej »
Dodano: 2012-05-16
JMLCena: 160 zł

Wymiary:100x80mm
Materiał:Neoprenowe
Kolor:czarny
Podszycie:Miękkie